Nahrávací studio s konferenčním prostorem

Parametry vybavení studia s konferenčním prostorem.

Malé nahrávací studio v konferenčním prostoru ateliéru jsem si postavil primárně pro mojí laickou tvorbu, za účelem aby mi sloužilo pro nahrávání akustických hudebních nástrojú, zvukú přírody, mluveného slova, mixování zvukových stop.

Sestava obsahuje 8 kanálový studiový mixpult Soundsation Alchemix, pasivní mixpult Art SplitMix, kombo Laney AH Freestile, 3 kondenzátorové mikrofony(dva tužkového typu značky Presonius PM2 a jeden velkomembránový Superlux E205U uvnitř akustického paravanu Nowsonic), audio/video záznamník Zoom Q8, audio/video záznamník Zoom Q2, notebook HP, studiová sluchátka Superlux.

Na okením parapetu uvnitř mám položené akustické molitany, zatím nemají své místo protože mi jich ještě pár schází na vyrobení přenosné akustickoé stěny (momentálně zajišťují pocit soukromí při práci).

Místo studia je situováno v rohu a sedí se tam při recordingu v křesle, svícení při práci zajišťují stolní lampa + sloupová lampa.

Dále je k dispozici mechanický metronom Aroma pro případ využití místa nouzově jako zkušebny, ale hru s připojeným kombem kvůli neodostatečné zvukové izolaci povolím pouze do sluchátek.

Studio není vhodné pro nahrávání živé hlasité hudby(rock, metal atp), proto je třeba v případě potřeby takovou muziku namixovat už z hotového zdroje. 

V místnosti je přítomný též kulatý stůl s židlemi a projektor, proto je tam možné pořádat např. školení Kapacita prostoru je vhodná pro skupiny do max 6 lidí.

Rozměry místnosti ještě doplním jakmile je změřím.