Služby které používám

Né všechny se mi vyplatí ale zkušený z nebe nespad. Vzhledem k mému vzniklému podnikání roku 2020 zde pro transparentnost mého hospodaření s financemi nově najdete informace o tom kolik za co platím a zveřejňuji faktury.

Icedrive cloud

je to cloudové datové uložiště které nabízí v placených tarifech zabezpečené uložení souború

Kolik platím :  1064, 45 Kč ročně (v přepočtu na czk)

Zde faktura   Icedrive_Invoice_12348

Tutanota secure e-mail

toto je šifrovaná e-mailová schránka kterou jsem začal používat když jsem se snažil zamýšlet nad zabezpečením mých online finančních transakcí.

Kolik platím

Zde faktura

1706842658018160541699

YouTube Premium

Za měsíční předplatné využívám nadstandardní funkce YouTube a přehrávání videí tak mám bez reklam.

Kolik platím:  179 Kč měsíčně (v přepočtu na czk)

Zde screenshot

Bez názvu 1

Pays.cz

Pays je služba platební brány kterou mám smluvně integrovanou ve svém e-shopu na webu ateliéru Souznění. Komunikace s poskytovatelem služby je dobrá a správa brány přehledná.

Kolik platím:

jednorázový aktivační poplatek 600Kč plus 0 kč za provoz brány .Poplatky za transakce platí zákazníci a jsou od 1 do 2,5 procent podle zvoleného způsobu platby (karta, bank. převod, internetová peněženka).

Twisto

oblíbená platební služba společnosti Twisto Payments a.s.

S Twisto kreditní kartou se mi nakupování usnadnilo protože s ní neutrácím svoje peníze ale půjčuji si je přímo od Twista a učím se tak lépe hospodařit se svými financemi. Díky ochotné uživatelské podpoře to jde hladce přičemž provoz karty není drahý. Funguje to tak, že provedu nákup pomocí Twisto karty a nebo v podporovaném e-shopu zvolím platební metodu Twisto, kredit se mi poté odečte z limitu účtu. Do data splatnosti zaplatím všechny zaúčtované transakce a limit účtu mi v Twisto opět navýší na max povolenou částku.

Registraci do Twisto snadno provedete zde:

Kolik platím:  49Kč měsíčně poplatek za službu

Zde screenshot

Bez názvu 2

Svět Hostingu

Svoje weby provozuji na multihostingu Svět Hostingu


SvetHostingu.cz - ideální webhosting

Kolik platím:

Faktury zde  20224237   20224685

V současné době nemám k dispozici faktury za obě mé domény, že jsou ale v mém držení můžete vidět zde ze screenshotu rozhraní mého hostingu    Vikyho domény

Fio Banka – běžný účet a podnikatelský účet

tato banka je pro mne klíčová z hlediska příjmů a zůstávám u ní spíše proto že má internetové bankovnictví které funguje a neseká se a používá jí celkem dost obchodú i poskytovatelú služeb. Pobočky banky nejsou moc přívětivé, na štěstí tam ale často nechodím a tak to přežiji.

Golden Gate – Komoditní účet
Klientem Golden Gate jsem se stal protože mně zaujal jejich spořící produkt který kombinuje spoření několika druhú cenných investičních kovú a nabízí klientům nadstandardní služby v rámci spořícího programu. Za nadstandard platím víc ale v ceně komoditního spoření mám přidělenou investiční poradkyni která mi poskytuje odborné informace z trhu s cennými kovy.